logo


+421 911 51 59 59
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo


+421 911 51 59 59
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

skcsendehu

 

Firma GAS Zvolen je slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom plynu vo fľašiach a do zásobníkov ako zdroj energie. Naša rodinná firma sa zaoberá predajom a distribúciou propán-butánových, propánových a VZV fliaš už od roku 1993 a od tej doby sa stala jedným z popredných poskytovateľov plynu v regióne.

Spoločnosť ponúka širokú škálu plynov, ako napríklad propán, bután a zmesi oboch, ktoré sa dajú použiť pre rôzne účely, ako napríklad kúrenie, grilovanie, outdoor aktivity, a pre kuchynské spotrebiče.

GAS Zvolen sa snaží poskytovať kvalitné služby a produkty svojim zákazníkom. Sme známi pre svoju profesionalitu a pozornosť k detailu, čo im umožňuje vytvárať dôveryhodné a dlhodobé vzťahy so svojimi zákazníkmi.

Firma tiež ponúka kompetentné poradenstvo pre svojich zákazníkov, ktorí sa rozhodli pre plyn ako zdroj energie. Poskytujú rady týkajúce sa výberu vhodného druhu plynu pre konkrétne účely, ako aj rady týkajúce sa správneho skladovania a manipulácie s fľašami s plynom.

Firma tiež ponúka možnosť doručenia plynu priamo k zákazníkovi, a taktiež ponúka možnosť výmeny fľaší s plynom pre zákazníkov, ktorí sa rozhodli pre túto službu.

Celková, firma GAS Zvolen sa stala dôveryhodným a spoľahlivým partnerom pre svojich zákazníkov, ktorí hľadajú plyn ako zdroj energie. Snažia sa poskytnúť kvalitné služby a produkty, ktoré uspokojia požiadavky svojich zákazníkov.

Plyn vo fľašiach sa používa ako zdroj energie pre rôzne účely, napríklad pre kuchynské spotrebiče, kúrenie, grilovanie a outdoor aktivity. Plyn sa ukladá v tlakovej fľaši, ktorá ho udržuje v kvapalnom stave, čo umožňuje ľahkú prepravu a skladovanie. Existujú rôzne druhy plynu, ktoré sa používajú v fľašiach, ako napríklad propán, bután a zmesi oboch. Propán sa často používa pre vonkajšie aktivity ako grilovanie a kúrenie, pretože má vysoký bod varu a dobre sa horľaví.

Bután sa často používa pre kuchynské spotrebiče, pretože má nižší bod varu a je ľahší ako propán. Používanie plynu vo fľašiach má niektoré výhody, ako napríklad flexibilitu, pretože sa dá ľahko preniesť a použiť kdekoľvek, kde je potrebný zdroj energie. Avšak, má aj nevýhody, ako napríklad potrebu pravidelného dopĺňania fľaše, a riziko požiaru alebo explózie, ak sa s ním nezachádza správne.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

check ssl certificate cloudflare status
created by: Marek Sarvas