logo


+421 911 51 59 59
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo


+421 911 51 59 59
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

skcsendehu

 

Služby

lpg flase propan

1. Ako spoznám, že PB fľaša je bezpečná?

Naša spoločnosť pred každým plnením fľaše kontroluje a fľaše s nedostatkami sú okamžite vyradené z procesu plnenia. Po naplnení je každá naša fľaša opatrená zmršťovacou fóliou alebo plombou na ventile fľaše, ktorá tak garantuje správne naplnenie fľaše a jej bezpečnosť.

2. Omŕza mi fľaša, čo mám robiť?

Toto nastáva v prípade, keď je odber plynu väčší ako je schopná fľašu v danej chvíli odpariť. Tomuto javu môže dôjsť aj v prípade, že vo fľaši je málo plynu. Riešením môže byť použitie väčšej fľaše.

3. Môžem si nechať naplniť fľaše na čerpacej stanici LPG?

Rozhodne nie. PB fľaše sa plnia na váhu tj v kilogramoch. Proces plnenia na plniarni fliaš stráži, aby nedošlo k preplneniu alebo k nižšiemu plneniu fľaše. Ďalej je potrebné povedať, že čerpacia stanica LPG vydáva LPG v litroch a pomer litra a kilogramu nie je stály a rozhodne nie je 1 ku 1, čo využívajú niektorí nečestní predajcovia a nielenže zákazníkovi predajú menšie množstvo LPG, ale riskujú aj preplnenie fľaše. Preto nie je povolené na čerpacích staniciach plniť PB fľaše.

4. Ako správne pripojiť PB fľašu k spotrebiču?

Pri pripájaní akejkoľvek PB fľaše je potrebné sa vždy riadiť návodom od daného spotrebiča. Len treba upozorniť, že ventil PB fľaše má ľavý závit – prevlečná matica sa teda uťahuje doľava a povoľuje doprava.

lpg flase5. Budú naše VZV, ktoré pracujú vonku, dostatočne silné aj s pohonom na báze LPG?

Schopnosť vozíka zvládať rôzne náklady, povrchy a špecifické komplikácie najviac záleží na jeho type a veľkosti pohonnej jednotky. Všetci hlavní výrobcovia vozíkov produkujú modely s pohonom LPG schopné zaistiť najťažšie vonkajšie práce bez ohľadu na nerovný povrch a rozmary počasia.

6. Ako často budú musieť naše VZV tankovať?

Pokiaľ používate jedenásťkilové fľaše, vystačí u najčastejšie používanej výkonnostnej triedy VZV viac ako na jednu osemhodinovú pracovnú smenu plnej prevádzky. A ešte je dobré vziať na vedomie fakt, že aj keď budete kvôli mimoriadnemu zaťaženiu potrebovať častejšie tankovanie, nezaberie to viac ako päť minút, naopak palivo máte ihneď k dispozícii a nemusíte čakať napríklad na dobitie vašich elektrických batérií.

7. Mám prázdnu fľašu, ktorú nepoužívam, kde ju môžem vrátiť?

Fľaše prijímame na všetkých našich predajných miestach alebo môžete kontaktovať obchodného zástupcu našej spoločnosti a on vám odporučí najlepšie riešenie.


 

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

check ssl certificate cloudflare status
created by: Marek Sarvas