Fľaše pre "VZV"

logo


+421 911 51 59 59
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

logo


+421 911 51 59 59
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

skcsendehu

 

Propánové palivo sa stáva stále populárnejšou alternatívou k tradičnému dieselovému pohonu vysokozdvižných vozíkov. Spoločnosť Gas Zvolen sa zameriava na dodávku a plnenie plynových fliaš s týmto palivom pre pohon vysokozdvižných vozíkov.

Propánové palivo má niekoľko výhod pre vysokozdvižné vozíky, ktoré ho využívajú. Jednou z hlavných výhod je, že propán je oveľa ekologickejším palivom ako tradičný diesel. Jeho spaľovanie produkuje oveľa menej emisií, čím prispieva k zlepšeniu kvality ovzdušia v pracovnom prostredí a k ochrane životného prostredia.

Okrem toho, propánové palivo je tiež oveľa lacnejšie ako diesel, čo vedie k nižším nákladom na prevádzku vozidiel. Vysokozdvižné vozíky poháňané propánom sú tiež oveľa tichšie ako tie poháňané dieselom, čo výrazne znižuje hlukovú úroveň v pracovnom prostredí.

Propánové palivo tiež poskytuje lepší výkon ako tradičný diesel. Vysokozdvižné vozíky poháňané týmto palivom majú väčšiu ťahovú silu a vyššiu rýchlosť jazdy, čo umožňuje rýchlejšie a efektívnejšie manipulovanie s tovarom.

Spoločnosť GAS Zvolen ponúka kvalitné a spoľahlivé propánové palivo, ktoré je získavané zo Schwechatu v Rakúsku. Aj keď možno nie je najlacnejšie na trhu, jeho kvalita a ekologické výhody určite kompenzujú jeho vyššiu cenu. S využitím propánového paliva pre vysokozdvižné vozíky sa podniky môžu spoľahlivo a efektívne pohybovať v rámci prevádzky a zároveň prispievať k ochrane životného prostredia.

 

PRACOVNÁ DOBA

pondelok 09:00 - 13:00
utorok 09:00 - 13:00
streda 09:00 - 13:00
štvrtok 09:00 - 13:00
piatok 09:00 - 13:00
sobota ZATVORENÉ...
nedeľa
ZATVORENÉ...


V prípade našej neprítomnosti alebo mimo pracovnej doby, stačí zazvoniť vedľa brány a PB fľaše Vám budú vymenené.

qrcode

Zosnímajte QR-kód a kontakty si
môžete okamžite uložiť do smartfónu

(použiť môžete aplikáciu "Google Lens")

check ssl certificate cloudflare status
created by: Marek Sarvas